Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Kdo jsme?

Dvě mámy na rodičovské dovolené, které objevily kouzlo bosého obouvání. 

 

A jak to všechno začalo? 

V roce 2017 jsme s příchodem svých prvorozených dětí, začaly řešit první botičky. Už na začátku jsme zjistily, že to bude nelehký úkol, který trvá dodnes. Začaly se na nás chrlit informace o správném měření, o délce a šířce nožičky, následovaly pojmy jako vysoký nárt, úzká pata, ploutvička apod. ... a najednou už to nebylo jen přijít do obchodu a koupit boty. 

Začalo zkoumání a zvažování, co vlastně vybrat svému dítěti a jakou zvolit správnou cestu. 

Objevily jsme první informace o barefoot obuvi a dalších možnostech obouvání a už tehdy nám při fyzickém porovnání bylo jasné, že se vydáme směrem přirozené chůze a obuvání. Vždyť přece, proč by naše dítě, jakožto začínající chodec, mělo chodit v lyžákách? :)

Následující rok byl zlomový, naše děti potřebovaly čím dál víc druhů botiček a možnosti nákupu byly omezené. Už tehdy nám došlo, že v našem městě opravdu velmi chybí obchod, kde by nám dobře poradili, změřili nožičku a pomohli s výběrem té správné boty. 

V roce 2020 s příchodem druhých dětí a větším počtem bot jsme začaly reálně zvažovat možnosti otevření kamenné prodejny. Následný rok šlo do tuhého a po neustálých objednávkách z e-shopů tam a následného vracení zpět, dojíždění do obchodu přes 100 km, jsme si řekli dost, musíme to změnit!

 A jsme tu, v roce 2022, kdy pro Vás otevřeme první kamennou prodejnu v Jablonci nad Nisou!

 

Plány začaly jet na plné obrátky a my si vám dovolujeme představit náš nový obchod s barefoot obuví v srdci Jizerských hor  

Bosé Jizerky 

 

Naším posláním je Vám nabídnout námi ověřené značky, s kterými jsme spokojené my, naše děti i naše okolí. Hlavní prioritou je pro nás správně zvolená obuv pro vaše děti. U výběru bot nesmí chybět správné změření nožičky, které by mělo být běžnou součástí nákupu obuvi, proto používáme měřidlo Plus12 a naší další “zbraní” je i šuplera:).

Délku a šířku botičky v našem obchodě přeměřujeme měřidlem Plus12 a měřidlem Clevermess. 

 

A tohle je náš tým:

 

                         

Lenka Ranglová                               Petra Sýkorová, DiS.

 

               

 

Těšíme se na Vás :) 

Tel.: 734315591
Bosé Jizerky

Palackého 7

466 01  Jablonec nad Nisou

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu